Hakkımızda

  1. Before
  2. After
 • 1988 yılında Bursalıoğlu Ticaret olarak ticari hayatına başlayan firmamız, 30 yılı aşkın bir süredir Göktürk Beldesinde faaliyet göstermektedir. Geçen bu zaman içerisinde idari yapısı ve kadrosu ile sürekli gelişen ve yenilenen firmamız Hisar İnşaat Emlak San. Tic. A.Ş. ünvanı ile kurumsal kimliğine kavuşmuş ve ticari hayatına yeni bir boyut kazandırmıştır.

  Şirketimiz çalışma faaliyetlerinin her alanında değişimi, verimliliği ve müşteri memnuniyetine dayalı hizmet üretmeyi şirket kültürü olarak benimsemiş ve başarının bu değerleri yönetmekten geçtiği bilinci ile faaliyetlerine devam etmektedir. Şirketimiz  kaliteli üretim anlayışı ve zamanında teslim prensibi ile başladığı anahtar teslimi proje uygulamalarında stratejisini bu hedefler doğrultusunda belirlemektedir.

  İnşaat sektörünün yenilenen teknik ve uygulamalarını takip eden firmamız için yaşam kalitesini ön plana çıkaran mekanları müşteri isteklerine uygun şekilde sonuçlandırmak ve belirlenen süre içinde teslim edilmesi esastır.

  Firmamız gayri menkul sektöründe kazandığı tecrübe, uyguladığı yönetim ve çalışma anlayışı ve deneyimli uzman kadrosu ile müteahhitlik (anahtar teslim konut üretimi) hizmetlerini başarıyla yürütmekdedir.